KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13535073
nr 1353 5073
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Carl Johan, 1923, Kvinna. Motivet: 33x23 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:31:42
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr